Dansclub BSO Het Baken 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Streetdance met Dance Company 058 (groep 1t/m 4)
GEANNULEERD: SKF Judoclub Dronrijp 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
21-10-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
SKF Podiumkunst Het Tweede Thuis 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas/Tweede Thuis
Kunst & theater met Karin (groep 1 t/m 4)
Sportclub Menaldum 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
SKF Skeelerclub Menaldum 1
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Skeeleren met Mark (groep 3 t/m 5)
SKF Skeelerclub Menaldum 1
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Skeeleren met Mark (groep 3 t/m 5)
Dansclub Menaldum 2
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Dansen met Dance On! (groep 5 t/m 8)
SKF Natuurclub BSO De Pastorie
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Pastorie
Op pad met Bert (alle groepen)
SKF Circusschool BSO de Bron/Blinker
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Bron
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
SKF Yogaclub Berltsum 2
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Ontdek yoga met Christa (groep 5 t/m 8)
Sportclub Dronrijp 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
SKF Skeelerclub BSO De Pionier 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Pionier
Skeeleren met Mark! (vanaf 6 jaar)
SKF Skeelerclub BSO de Blinker
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO de Blinker
Skeeleren met Mark Inline Sport (vanaf 8 jaar)
SKF Yogaclub Menaldum 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Ontdek yoga met Christa (groep 5 t/m 8)
SKF Yogaclub BSO Jirnsum 2
Startdatum:
12-11-2020
Te bestellen vanaf:
21-10-2020
Aangeboden op:
BSO Jirnsum
Ontdek yoga met juf Anna (groep 5 t/m 8)
SKF Zwemclub BSO LSV 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Zwemmen met de BSO! (minimaal diploma B)
Volleybalclub Dronrijp 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 3 t/m 5)
Judoclub De Toermalijn 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
SKF Theaterclub BSO De Pionier 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Pionier
Maak kennis met toneel met Ruth (groep 5 t/m 8)
GEANNULEERD: SKF Natuurclub BSO De Toekomst 4
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Op pad met Bert (groep 5 t/m 8)
SKF Dansclub De Toermalijn 1
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 3)
Skeelerclub BSO De Skeakel 4
Startdatum:
12-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO-Sexbierum
Skeeleren met Mark Inline Sport (vanaf 6 jaar)
SKF Podiumkunst BSO Wytgaard 2
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Kindcentrum Wytgaard
Kunst en Theater met Karin (groep 1 t/m 4)
SKF Judoclub MFA Franeker 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
GEANNULEERD: SKF Judoclub Dronrijp 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
Sportclub Menaldum 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
SKF Judoclub Berltsum 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Judo met John Poelstra (groep 6 t/m 8)
Podiumkunst De Toermalijn 1
Startdatum:
11-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Kunst & Theater met Karin (groep 1 t/m 4)
GEANNULEERD: SKF Yogaclub BSO Grou 4
Startdatum:
08-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grou
Avonturen yoga met Tineke (groep 1 t/m 4)
SKF Sportclub MFA Franeker 2
Startdatum:
14-09-2020
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Leer Tang Soo Do (groep 6 t/m 8)
SKF Circusschool BSO de Bron/Blinker
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO de Blinker
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
Kunstatelier BSO De Toermalijn 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Kunst met Justine (alle groepen)
Dansclub Menaldum 1
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
SKF Dansclub MFA Franeker 1
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
SKF Dansclub De Toermalijn 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Dansen met Dance On! (groep 4 t/m 8)
SKF Yogaclub Dronrijp 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
29-09-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Ontdek yoga met Tineke (groep 5 t/m 8)
SKF Skeelerclub MFA Franeker 1
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Skeeleren met Mark (groep 3 t/m 5)
GEANNULEERD: SKF Dansclub Berlikum 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Dansen met Dance On! (groep 5 t/m 8)
Theaterclub BSO Prins Johan Friso 2
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
19-08-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Theaterles van Jeugdtheaterschool Noorderwind (groep 5 t/m 8)
Kunstatelier BSO Het Baken 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Werken met hout met Karin (groep 1 t/m 6)
SKF Sportclub MFA Franeker 2
Startdatum:
14-09-2020
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Leer Tang Soo Do (groep 6 t/m 8)
SKF Zwemclub BSO LSV 3
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Zwemmen met de BSO! (minimaal diploma B)
GEANNULEERD: SKF Theaterclub BSO Berlikum 4
Startdatum:
08-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Theater met Marieke (groep 4 t/m 8)
SKF Kunstatelier Michaelschool 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO Michaelschool 2
Druktechnieken met illustrator Jamilla Beukema (vanaf klas 1)
SKF Skeelerclub BSO Radbodus 2
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Skeeleren met Mark! (vanaf 6 jaar)
Kinderkookcafe Prins Johan Friso 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
10-09-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Koken met Inge (groep 1 t/m 4)
SKF Judoclub MFA Franeker 1
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
GEANNULEERD: SKF Judoclub Dronrijp 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
21-10-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
Skeelerclub De Toermalijn 1
Startdatum:
25-05-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Skeeleren met Mark (groep 3 t/m 5)
SKF Yogaclub Menaldum 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Ontdek yoga met Christa (groep 5 t/m 8)
GEANNULEERD: SKF Judoclub Dronrijp 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
SKF Sportclub MFA Franeker 1
Startdatum:
14-09-2020
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Leer Tang Soo Do (groep 3 t/m 5)
SKF Judoclub Berltsum 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
GEANNULEERD: Techniekclub BSO De Toermalijn 4
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Kunst en Techniek met Karin (groep 5 t/m 8)
SKF Dansclub BSO Grou 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grou
Streetdance met DC058 (groep 1 t/m 4)
SKF Yogaclub Sint Annaparochie 1
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Arebaar
Ontdek yoga met Christa (groep 1 t/m 4)
SKF Songwritersclub LSV 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
27-10-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Leer jouw eigen liedje schrijven met Jamila! (groep 5 t/m 8)
SKF Skeelerclub MFA Franeker 1
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Skeeleren met Mark (groep 3 t/m 5)
Creaclub BSO De Skeakel 2
Startdatum:
15-12-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO-Sexbierum
Kerststukje maken! (alle groepen)
GEANNULEERD: SKF Kunstatelier BSO De Pionier 4
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Pionier
Blij met klei! (groep 1 t/m 8)
SKF Dansclub BSO LSV 1
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Streetdance met DC058 (groep 5 t/m 8)
SKF Skeelerclub BSO Het Tweede Thuis 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas/Tweede Thuis
Skeeleren met Mark! (vanaf 6 jaar)
Volleybalclub Dronrijp 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
21-10-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 3 t/m 5)
Dansclub Menaldum 2
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Dansen met Dance On! (groep 5 t/m 8)
SKF Yogaclub Dronrijp 1
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
29-09-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Ontdek yoga met Tineke (groep 1 t/m 4)
SKF Techniekclub BSO De Toekomst 3
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Kunst en Techniek met Karin (groep 5 t/m 8)
SKF Kunstatelier BSO De Toekomst 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Eigen boekje maken met illustrator Jamilla Beukema (vanaf groep 3)
SKF Kunstatelier BSO Emilia 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Emilia
Eigen boekje maken met illustrator Jamilla Beukema (vanaf groep 3)
GEANNULEERD: Skeelerclub BSO Het Baken 4
Startdatum:
08-03-2021
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Skeeleren met Mark (vanaf 6 jaar)
GEANNULEERD: SKF Judoclub Dronrijp 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
Skeelerclub De Toermalijn 2
Startdatum:
25-05-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Skeeleren met Mark (groep 6 t/m 8)
SKF Dansclub BSO De Toekomst 1
Startdatum:
07-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Streetdance met Dance Company 058 (vanaf groep 3)
Theaterclub BSO De Toermalijn 2
Startdatum:
30-10-2020
Te bestellen vanaf:
19-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Theaterles van Jeugdtheaterschool Noorderwind (groep 5 t/m 8)
SKF Theaterclub BSO De Pionier 1
Startdatum:
07-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Pionier
Maak kennis met toneel met Ruth (groep 1 t/m 4)
Circusschool De Toermalijn 5
Startdatum:
19-05-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
SKF Circusschool BSO de Toekomst 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
SKF Natuurclub BSO Radbodus 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Op pad met Bert Natuur! (groep 1 t/m 4)
SKF Crealab BSO Berlikum 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Natuurlijk knutselen met Ineke (groep 1 t/m 3)
SKF Kunstatelier BSO Eigen Wijs 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
29-09-2020
Aangeboden op:
BSO IKC Talentencampus Eigen Wijs
Schilderen met Marien (groep 1 t/m 3)
SKF Creaclub BSO Berltsum 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Natuurlijk knutselen met Ineke (vanaf groep 4)
SKF Sportclub MFA Franeker 1
Startdatum:
14-09-2020
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Leer Tang Soo Do (groep 3 t/m 5)
SKF Kunstatelier BSO Michaelschool 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Michaelschool 2
Speksteen snijden met Brenda (vanaf klas 2)
SKF Kunstatelier BSO De Toekomst 1
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Kunst met Justine (groep 1 t/m 4)
Kunstatelier BSO de Skeakel 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO-Sexbierum
Kunst met Justine (alle groepen)
Dansclub Menaldum 1
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
SKF Yogaclub Sint Annaparochie 2
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Arebaar
Ontdek yoga met Christa (groep 5 t/m 8)
Kinderkookcafe Prins Johan Friso 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
10-09-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Koken met Inge (groep 5 t/m 8)
Kinderkookcafe De Toermalijn 1
Startdatum:
07-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Koken op de BSO! (vanaf groep 4)
Sportclub Dronrijp 2
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
SKF Sportclub Sint Annaparochie
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
19-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Arebaar
All sports for you door Beweegteam Waadhoeke (vanaf groep 3)
SKF Crealab BSO Berltsum 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
12-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Dieren maken van papier-mache! (groep 1 en 2)
SKF Natuurclub BSO De Toekomst 2
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Op pad met Bert (groep 1 t/m 4)
Volleybalclub Dronrijp 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 6 t/m 8)
SKF Crealab BSO Berltsum 3
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
12-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Wetenschappelijke proefjes met Ineke (vanaf groep 4)
GEANNULEERD: SKF Zwemclub BSO LSV 4
Startdatum:
09-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Zwemmen met de BSO! (minimaal diploma B)
Natuurclub BSO Prins Johan Friso 1
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Op pad met Bert (groep 5 t/m 8)
SKF Dansclub MFA Franeker 2
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Dansen met Dance On! (groep 5 t/m 8)
Sportclub Menaldum 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
Sportclub Dronrijp 2
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
Techniekclub BSO Het Baken 1
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Kunst & Techniek met Karin (groep 5 t/m 8)
SKF Kunstatelier BSO Grou 1
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grou
Druktechnieken met illustrator Jamilla Beukema (vanaf groep 4)
SKF Creaclub BSO Het Tweede Thuis 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas/Tweede Thuis
Kunst in een doosje met Anneke (groep 4 t/m 8)
SKF Archeologieclub BSO Grettingalaan
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grettingalaan
Een duik in het verleden, met Robbert Velt in het veld! (groep 3 t/m 8)
GEANNULEERD: SKF Natuurclub BSO Grettingalaan
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grettingalaan
Op pad met Bert
SKF Sportclub Berltsum 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
GEANNULEERD: SKF Kunstatelier BSO Berlikum 4
Startdatum:
09-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Speksteen snijden met Brenda (vanaf groep 4)
GEANNULEERD: Sportclub De Toermalijn 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
SKF Natuurclub BSO Emilia 3
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
Op pad met Bert (groep 1 t/m 4)
SKF Dansclub BSO de Skeakel 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO-Sexbierum
Dans met Dance On! (Vanaf groep 3)
Volleybalclub Dronrijp 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
21-10-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 6 t/m 8)
SKF Yogaclub Menaldum 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Ontdek yoga met Christa (groep 1 t/m 4)
GEANNULEERD: SKF Judoclub Dronrijp 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
GEANNULEERD: SKF Archeologieclub BSO Grou 4
Startdatum:
09-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grou
Een duik in het verleden, met Robbert Velt in het veld! (groep 3 t/m 8)
SKF Circusschool BSO LSV 2
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
SKF Kunstatelier BSO LSV 1
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Kunst met Justine (groep 1 t/m 4)
GEANNULEERD: SKF Dansclub BSO De Toekomst 4
Startdatum:
08-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Streetdance met DC058 (vanaf groep 3)
SKF Yogaclub Berltsum 1
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Ontdek yoga met Christa (groep 1 t/m 4)
SKF Circusschool Eigen Wijs 3
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
19-10-2020
Aangeboden op:
BSO IKC Talentencampus Eigen Wijs
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
SKF Skeelerclub Menaldum 2
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Skeeleren met Mark (groep 6 t/m 8)
SKF Yogaclub Menaldum 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Ontdek yoga met Christa (groep 1 t/m 4)
Volleybalclub Dronrijp 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 3 t/m 5)
SKF Archeologieclub BSO LSV 1
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Een duik in het verleden, met Robbert Velt in het veld! (groep 3 t/m 8)
SKF Techniekclub BSO Sint Radbodus 4
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Kunst en techniek met Karin (groep 5 t/m 8)
SKF Kunstatelier BSO De Kabas 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
06-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas
Kunst met Justine (alle groepen)
SKF Kunstatelier BSO Grettingalaan
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grettingalaan
Speksteen snijden met Brenda (vanaf groep 4)
SKF Dansclub BSO de Toekomst 2
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Streetdance met Dance Company 058 (vanaf groep 3)
Creaclub BSO De Skeakel 3
Startdatum:
18-12-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO-Sexbierum
Kerststukje maken! (alle groepen)
SKF Sportclub Sint Annaparochie 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Arebaar
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (vanaf groep 3)
Dansclub Prins Johan Friso 3
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Streetdance met DC058 (groep 5 t/m 8)
Judoclub De Toermalijn 2
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
Sportclub Menaldum 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
SKF Judoclub MFA Franeker 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
SKF Dansclub BSO de Romte 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Streetdance met DC058 (groep 1 t/m 4)
GEANNULEERD: SKF Dansclub Berlikum 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
GEANNULEERD: Sportclub De Toermalijn 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
SKF Techniekclub BSO Michaelschool 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO Michaelschool 2
Kunst en techniek met Karin (vanaf klas 3)
Dansclub BSO Prins Johan Friso 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
SKF Theaterclub BSO De Kabas 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
07-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas
Theaterles van Jeugdtheaterschool Noorderwind (groep 5 t/m 8)
Yogaclub BSO Het Baken 2
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Ontdek yoga met Melissa (groep 5 t/m 8)
SKF Yogaclub BSO Het Tweede Thuis 4
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas/Tweede Thuis
Ontdek yoga met Tineke (groep 5 t/m 8)
SKF Skeelerclub Menaldum 2
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Skeeleren met Mark (groep 6 t/m 8)
SKF Skeelerclub MFA Franeker 2
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Skeeleren met Mark (groep 6 t/m 8)
SKF Natuurclub BSO de Bron 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Bron
Op pad met Bert (4 t/m 7 jaar)
SKF Natuurclub BSO Wytgaard 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Kindcentrum Wytgaard
Op pad met Bert (groep 1 t/m 4)
Volleybalclub Dronrijp 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 6 t/m 8)
SKF Dansclub MFA Franeker 1
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
Sportclub Dronrijp 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
SKF Judoclub MFA Franeker 1
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
SKF Yogaclub BSO Jirnsum 3
Startdatum:
20-05-2021
Te bestellen vanaf:
24-11-2020
Aangeboden op:
BSO Jirnsum
Ontdek yoga met juf Anna (groep 1 t/m 4)
Sportclub Dronrijp 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
SKF Sportclub Berltsum 1
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
GEANNULEERD: Kunstatelier BSO De Toermalijn 4
Startdatum:
08-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Schilder met kunstenaar Marien! (vanaf groep 4)
SKF Dansclub MFA Franeker 2
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Dansen met Dance On! (groep 5 t/m 8)
SKF Dansclub BSO De Toekomst 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Streetdance met DC058 (vanaf groep 3)
GEANNULEERD: Kunstatelier BSO Het Baken 4
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Kunst met Justine (alle groepen)
SKF Dansclub BSO Eigen Wijs 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
19-10-2020
Aangeboden op:
BSO IKC Talentencampus Eigen Wijs
Kidsdance (groep 1 t/m 3)
SKF Natuurclub MFA Franeker 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Op pad met Bert (groep 1 t/m 4)
Skeelerclub BSO Prins Johan Friso 4
Startdatum:
09-03-2021
Te bestellen vanaf:
21-09-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Skeeleren met Mark (vanaf 6 jaar)
SKF Skeelerclub MFA Franeker 2
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Skeeleren met Mark (groep 6 t/m 8)
SKF Yogaclub BSO LSV 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Ontdek yoga met Christa (groep 1 t/m 4)
SKF Podiumkunst BSO Sint Radbodus 4
Startdatum:
12-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Kunst & theater met Karin (groep 1 t/m 4)
SKF Kunstatelier BSO LSV 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Eigen boekje maken met illustrator Jamilla Beukema (vanaf groep 3)
Sportclub Dronrijp 2
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)

Kies de school van uw kind:

Benieuwd naar de activiteiten op de school van uw kind en deze vervolgens voor uw zoon of dochter bestellen? Kies de school in de lijst hieronder:

Bestellen? Eerst registreren!

Om activiteiten te bestellen zult u zich eerst moeten registeren. Lees meer over de registratieprocedure en ons privacystatement

Over Stichting Kinderopvang Friesland

Stichting Kinderopvang Friesland is echt TOP! De Stichting Kinderopvang Friesland biedt diverse soorten kinderopvang in vele gemeenten in Friesland.

Als ouder/verzorger wil je voor je kind het allerbeste. Ben je op zoek naar goede en betaalbare kinderopvang? Dan kies je voor de Stichting Kinderopvang Friesland. De SKF bestaat al meer dan 25 jaar en is de grootste aanbieder op het gebied van kinderopvang in Friesland. Kwaliteit, veiligheid en aandacht voor het kind en plezier staan bij ons centraal! 

Bezoek website

Waarom deze webshop?

Op de webshop vindt u informatie over de buitenschoolse activiteiten van het TOP-Arrangement. U kunt via deze webshop bovendien inschrijven op de activiteiten.

 

Het Toparrangement beoogt kunst, cultuur en sport voor uw kind dichtbij te brengen: de activiteiten vinden op of rond school plaats. Plezier en ontwikkeling van uw kind staan centraal tijdens een variëteit aan activiteiten op het gebied van kunst, cultuur en sport. Onderzoek, ontdekking, creativiteit en eigenheid worden gestimuleerd. We zetten voor de begeleiding van de activiteiten een netwerk van professionele docenten in.

Hoe werkt het?

Veelgestelde vragen

Met enige regelmaat ontvangen wij vragen van ouders die van deze webshop gebruik maken.

Vragen als 'Kan ik ook activiteiten voor mijn kinderen bestellen via de school van mij kind(eren)?'. Om u het zo gemakkelijk te maken hebben wij de veelgestelde vragen gebundeld en kunt u ze hier nalezen.

Bekijk de FAQ