SKF Podiumkunst Het Tweede Thuis 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas/Tweede Thuis
Kunst & theater met Karin (groep 1 t/m 4)
Sportclub Menaldum 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
Dansclub Menaldum 1
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
SKF Yogaclub Dronrijp 1
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
29-09-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Ontdek yoga met Tineke (groep 1 t/m 4)
Natuurclub BSO Prins Johan Friso 1
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Op pad met Bert (groep 5 t/m 8)
SKF Kunstatelier BSO Emilia 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Emilia
Eigen boekje maken met illustrator Jamilla Beukema (vanaf groep 3)
SKF Techniekclub BSO Michaelschool 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO Michaelschool 2
Kunst en techniek met Karin (vanaf klas 3)
SKF Kunstatelier BSO De Pionier 4
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Pionier
Blij met klei! (groep 1 t/m 8)
Skeelerclub BSO Prins Johan Friso 4
Startdatum:
09-03-2021
Te bestellen vanaf:
21-09-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Skeeleren met Mark (vanaf 6 jaar)
Kinderkookcafe De Toermalijn 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Koken op de BSO! (groep 1 t/m 3)
SKF Yogaclub BSO LSV 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Ontdek yoga met Christa (groep 1 t/m 4)
SKF Skeelerclub Menaldum 1
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Skeeleren met Mark (groep 3 t/m 5)
SKF Natuurclub BSO De Toekomst 4
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Op pad met Bert (groep 5 t/m 8)
SKF Kunstatelier BSO LSV 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Eigen boekje maken met illustrator Jamilla Beukema (vanaf groep 3)
SKF Judoclub MFA Franeker 1
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
SKF Judoclub MFA Franeker 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
SKF Judoclub Dronrijp 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
21-10-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
SKF Zwemclub BSO LSV 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Zwemmen met de BSO! (minimaal diploma B)
Sportclub Dronrijp 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
Volleybalclub Dronrijp 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 6 t/m 8)
Judoclub De Toermalijn 2
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
SKF Dansclub MFA Franeker 1
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
Volleybalclub Dronrijp 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 6 t/m 8)
SKF Sportclub MFA Franeker 2
Startdatum:
14-09-2020
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Leer Tang Soo Do (groep 6 t/m 8)
SKF Podiumkunst BSO Sint Radbodus 4
Startdatum:
12-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Kunst & theater met Karin (groep 1 t/m 4)
SKF Natuurclub BSO De Pastorie
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Pastorie
Op pad met Bert (alle groepen)
Dansclub BSO Het Baken 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Streetdance met Dance Company 058 (groep 1t/m 4)
SKF Crealab BSO Berltsum 3
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
12-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Wetenschappelijke proefjes met Ineke (vanaf groep 4)
SKF Kunstatelier BSO De Kabas 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
06-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas
Kunst met Justine (alle groepen)
Skeelerclub BSO De Skeakel 4
Startdatum:
12-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO-Sexbierum
Skeeleren met Mark Inline Sport (vanaf 6 jaar)
SKF Archeologieclub BSO Grou 4
Startdatum:
09-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grou
Een duik in het verleden, met Robbert Velt in het veld! (groep 3 t/m 8)
SKF Natuurclub BSO Wytgaard 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Kindcentrum Wytgaard
Op pad met Bert (groep 1 t/m 4)
SKF Songwritersclub LSV 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
27-10-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Leer jouw eigen liedje schrijven met Jamila! (groep 5 t/m 8)
SKF Dansclub MFA Franeker 1
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
Skeelerclub De Toermalijn 1
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Skeeleren met Mark (groep 3 t/m 5)
SKF Dansclub BSO de Romte 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Streetdance met DC058 (groep 1 t/m 4)
SKF Dansclub BSO De Toekomst 4
Startdatum:
08-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Streetdance met DC058 (vanaf groep 3)
SKF Skeelerclub MFA Franeker 2
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Skeeleren met Mark (groep 6 t/m 8)
SKF Dansclub MFA Franeker 2
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Dansen met Dance On! (groep 5 t/m 8)
Dansclub Menaldum 1
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
SKF Judoclub Dronrijp 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
SKF Natuurclub MFA Franeker 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Op pad met Bert (groep 1 t/m 4)
SKF Theaterclub BSO De Kabas 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
07-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas
Theaterles van Jeugdtheaterschool Noorderwind (groep 5 t/m 8)
Kinderkookcafe Prins Johan Friso 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
10-09-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Koken met Inge (groep 1 t/m 4)
SKF Zwemclub BSO LSV 4
Startdatum:
09-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Zwemmen met de BSO! (minimaal diploma B)
Kinderkookcafe De Toermalijn 1
Startdatum:
07-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Koken op de BSO! (vanaf groep 4)
SKF Yogaclub Berltsum 2
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Ontdek yoga met Christa (groep 5 t/m 8)
SKF Circusschool BSO de Toekomst 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
SKF Judoclub Dronrijp 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
Sportclub Dronrijp 2
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
Techniekclub BSO Het Baken 1
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Kunst & Techniek met Karin (groep 5 t/m 8)
SKF Skeelerclub Menaldum 2
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Skeeleren met Mark (groep 6 t/m 8)
SKF Yogaclub Menaldum 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Ontdek yoga met Christa (groep 5 t/m 8)
SKF Dansclub Berlikum 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Dansen met Dance On! (groep 5 t/m 8)
Kunstatelier BSO de Skeakel 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO-Sexbierum
Kunst met Justine (alle groepen)
SKF Skeelerclub Menaldum 1
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Skeeleren met Mark (groep 3 t/m 5)
Sportclub Menaldum 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
Dansclub BSO Prins Johan Friso 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
Sportclub Dronrijp 2
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
SKF Yogaclub Menaldum 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Ontdek yoga met Christa (groep 1 t/m 4)
SKF Skeelerclub MFA Franeker 2
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Skeeleren met Mark (groep 6 t/m 8)
SKF Sportclub MFA Franeker 2
Startdatum:
14-09-2020
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Leer Tang Soo Do (groep 6 t/m 8)
SKF Natuurclub BSO Grettingalaan
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grettingalaan
Op pad met Bert
SKF Skeelerclub BSO de Blinker
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO de Blinker
Skeeleren met Mark Inline Sport (vanaf 8 jaar)
SKF Natuurclub BSO de Bron 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Bron
Op pad met Bert (4 t/m 7 jaar)
Dansclub Menaldum 2
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Dansen met Dance On! (groep 5 t/m 8)
SKF Skeelerclub Menaldum 2
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Skeeleren met Mark (groep 6 t/m 8)
SKF Dansclub MFA Franeker 2
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Dansen met Dance On! (groep 5 t/m 8)
Podiumkunst De Toermalijn 1
Startdatum:
11-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Kunst & Theater met Karin (groep 1 t/m 4)
Kunstatelier BSO Het Baken 4
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Kunst met Justine (alle groepen)
Theaterclub BSO Prins Johan Friso 2
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
19-08-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Theaterles van Jeugdtheaterschool Noorderwind (groep 5 t/m 8)
SKF Yogaclub BSO Het Tweede Thuis 4
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas/Tweede Thuis
Ontdek yoga met Tineke (groep 5 t/m 8)
SKF Yogaclub Menaldum 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Ontdek yoga met Christa (groep 1 t/m 4)
SKF Crealab BSO Berlikum 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Natuurlijk knutselen met Ineke (groep 1 t/m 3)
SKF Natuurclub BSO Emilia 3
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
Op pad met Bert (groep 1 t/m 4)
Sportclub De Toermalijn 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
SKF Sportclub Sint Annaparochie 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Arebaar
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (vanaf groep 3)
Volleybalclub Dronrijp 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 3 t/m 5)
SKF Judoclub Dronrijp 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
SKF Kunstatelier Michaelschool 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO Michaelschool 2
Druktechnieken met illustrator Jamilla Beukema (vanaf klas 1)
Skeelerclub BSO Het Baken 4
Startdatum:
08-03-2021
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Skeeleren met Mark (vanaf 6 jaar)
SKF Circusschool BSO de Bron/Blinker
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Bron
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
SKF Skeelerclub BSO Het Tweede Thuis 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas/Tweede Thuis
Skeeleren met Mark! (vanaf 6 jaar)
SKF Dansclub BSO De Toekomst 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Streetdance met DC058 (vanaf groep 3)
SKF Kunstatelier BSO De Toekomst 1
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Kunst met Justine (groep 1 t/m 4)
SKF Yogaclub Sint Annaparochie 2
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Arebaar
Ontdek yoga met Christa (groep 5 t/m 8)
Judoclub De Toermalijn 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
Volleybalclub Dronrijp 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 3 t/m 5)
SKF Theaterclub BSO De Pionier 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Pionier
Maak kennis met toneel met Ruth (groep 5 t/m 8)
Sportclub Dronrijp 2
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
SKF Dansclub BSO Eigen Wijs 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
19-10-2020
Aangeboden op:
BSO IKC Talentencampus Eigen Wijs
Kidsdance (groep 1 t/m 3)
Kunstatelier BSO De Toermalijn 4
Startdatum:
08-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Schilder met kunstenaar Marien! (vanaf groep 4)
Volleybalclub Dronrijp 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
21-10-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 3 t/m 5)
Sportclub Menaldum 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO Eben Haezer
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
SKF Judoclub Berltsum 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
SKF Skeelerclub MFA Franeker 1
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Skeeleren met Mark (groep 3 t/m 5)
SKF Dansclub De Toermalijn 1
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 3)
SKF Yogaclub BSO Jirnsum 2
Startdatum:
12-11-2020
Te bestellen vanaf:
21-10-2020
Aangeboden op:
BSO Jirnsum
Ontdek yoga met juf Anna (groep 5 t/m 8)
SKF Natuurclub BSO De Toekomst 2
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Op pad met Bert (groep 1 t/m 4)
SKF Yogaclub BSO Grou 4
Startdatum:
08-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grou
Avonturen yoga met Tineke (groep 1 t/m 4)
Sportclub Dronrijp 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
Kinderkookcafe Prins Johan Friso 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
10-09-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Koken met Inge (groep 5 t/m 8)
SKF Sportclub Berltsum 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
SKF Skeelerclub BSO Radbodus 2
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Skeeleren met Mark! (vanaf 6 jaar)
SKF Skeelerclub BSO De Pionier 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Pionier
Skeeleren met Mark! (vanaf 6 jaar)
SKF Skeelerclub MFA Franeker 1
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Skeeleren met Mark (groep 3 t/m 5)
SKF Creaclub BSO Berltsum 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Natuurlijk knutselen met Ineke (vanaf groep 4)
SKF Judoclub Dronrijp 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
SKF Techniekclub BSO De Toekomst 3
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Kunst en Techniek met Karin (groep 5 t/m 8)
Skeelerclub De Toermalijn 2
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Skeeleren met Mark (groep 6 t/m 8)
SKF Kunstatelier BSO De Toekomst 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Eigen boekje maken met illustrator Jamilla Beukema (vanaf groep 3)
SKF Circusschool Eigen Wijs 3
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
19-10-2020
Aangeboden op:
BSO IKC Talentencampus Eigen Wijs
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
Kunstatelier BSO De Toermalijn 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Kunst met Justine (alle groepen)
SKF Sportclub MFA Franeker 1
Startdatum:
14-09-2020
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Leer Tang Soo Do (groep 3 t/m 5)
SKF Yogaclub Menaldum 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Ontdek yoga met Christa (groep 5 t/m 8)
SKF Sportclub Sint Annaparochie
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
19-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Arebaar
All sports for you door Beweegteam Waadhoeke (vanaf groep 3)
SKF Dansclub BSO de Skeakel 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO-Sexbierum
Dans met Dance On! (Vanaf groep 3)
SKF Judoclub MFA Franeker 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)
SKF Kunstatelier BSO Berlikum 4
Startdatum:
09-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Speksteen snijden met Brenda (vanaf groep 4)
SKF Zwemclub BSO LSV 3
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Zwemmen met de BSO! (minimaal diploma B)
SKF Dansclub BSO LSV 1
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Streetdance met DC058 (groep 5 t/m 8)
SKF Sportclub Berltsum 1
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
Creaclub BSO De Skeakel 2
Startdatum:
15-12-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO-Sexbierum
Kerststukje maken! (alle groepen)
Volleybalclub Dronrijp 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
21-10-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Volleybal door Beweegteam Waadhoeke en DSVS (groep 6 t/m 8)
SKF Kunstatelier BSO LSV 1
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Kunst met Justine (groep 1 t/m 4)
SKF Judoclub Berltsum 2
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Judo met John Poelstra (groep 6 t/m 8)
SKF Dansclub BSO Grou 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grou
Streetdance met DC058 (groep 1 t/m 4)
Techniekclub BSO De Toermalijn 4
Startdatum:
10-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Kunst en Techniek met Karin (groep 5 t/m 8)
Sportclub Dronrijp 1
Startdatum:
10-09-2020
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
SKF Dansclub De Toermalijn 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Dansen met Dance On! (groep 4 t/m 8)
SKF Crealab BSO Berltsum 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
12-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Dieren maken van papier-mache! (groep 1 en 2)
SKF Kunstatelier BSO Grou 1
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grou
Druktechnieken met illustrator Jamilla Beukema (vanaf groep 4)
SKF Theaterclub BSO Berlikum 4
Startdatum:
08-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Theater met Marieke (groep 4 t/m 8)
SKF Yogaclub Sint Annaparochie 1
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Arebaar
Ontdek yoga met Christa (groep 1 t/m 4)
Dansclub Prins Johan Friso 3
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
22-10-2020
Aangeboden op:
BSO Prins Johan Frisoschool
Streetdance met DC058 (groep 5 t/m 8)
SKF Yogaclub Dronrijp 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
29-09-2020
Aangeboden op:
BSO De Romte
Ontdek yoga met Tineke (groep 5 t/m 8)
SKF Natuurclub BSO Radbodus 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Op pad met Bert Natuur! (groep 1 t/m 4)
SKF Archeologieclub BSO Grettingalaan
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grettingalaan
Een duik in het verleden, met Robbert Velt in het veld! (groep 3 t/m 8)
SKF Theaterclub BSO De Pionier 1
Startdatum:
07-09-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Pionier
Maak kennis met toneel met Ruth (groep 1 t/m 4)
Creaclub BSO De Skeakel 3
Startdatum:
18-12-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO-Sexbierum
Kerststukje maken! (alle groepen)
SKF Circusschool BSO LSV 2
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
Kunstatelier BSO Het Baken 2
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Werken met hout met Karin (groep 1 t/m 6)
Yogaclub BSO Het Baken 3
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Ontdek yoga met Melissa (groep 1 t/m 4)
SKF Kunstatelier BSO Grettingalaan
Startdatum:
12-01-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Grettingalaan
Speksteen snijden met Brenda (vanaf groep 4)
SKF Techniekclub BSO Sint Radbodus 4
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO Sint Radbodusschool
Kunst en techniek met Karin (groep 5 t/m 8)
Creaclub De Toermalijn 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Creatief aan de slag met Marjan! (Vanaf groep 3)
SKF Kunstatelier BSO Michaelschool 2
Startdatum:
27-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Michaelschool 2
Speksteen snijden met Brenda (vanaf klas 2)
SKF Archeologieclub BSO LSV 1
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO LSV
Een duik in het verleden, met Robbert Velt in het veld! (groep 3 t/m 8)
SKF Yogaclub BSO Jirnsum 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
24-11-2020
Aangeboden op:
BSO Jirnsum
Ontdek yoga met juf Anna (groep 1 t/m 4)
SKF Podiumkunst BSO Wytgaard 2
Startdatum:
28-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Kindcentrum Wytgaard
Kunst en Theater met Karin (groep 1 t/m 4)
SKF Judoclub MFA Franeker 1
Startdatum:
29-10-2020
Te bestellen vanaf:
13-08-2020
Aangeboden op:
BSO MFA Franeker
Judo met John Poelstra (Groep 3 t/m 5)
SKF Dansclub BSO de Toekomst 2
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Streetdance met Dance Company 058 (vanaf groep 3)
Dansclub BSO Het Baken 3
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Streetdance met Dance Company 058 (groep 5 t/m 8)
Dansclub Menaldum 2
Startdatum:
09-09-2020
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Dansen met Dance On! (groep 5 t/m 8)
Yogaclub BSO Het Baken 2
Startdatum:
26-10-2020
Te bestellen vanaf:
11-08-2020
Aangeboden op:
BSO Het bAken
Ontdek yoga met Melissa (groep 5 t/m 8)
Theaterclub BSO De Toermalijn 2
Startdatum:
30-10-2020
Te bestellen vanaf:
19-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Theaterles van Jeugdtheaterschool Noorderwind (groep 5 t/m 8)
Sportclub De Toermalijn 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Freerunning door beweegteam Waadhoeke (Groep 6 t/m 8)
SKF Circusschool BSO de Bron/Blinker
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO de Blinker
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
SKF Dansclub Berlikum 1
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
18-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Dansen met Dance On! (groep 1 t/m 4)
SKF Creaclub BSO Het Tweede Thuis 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Kabas/Tweede Thuis
Kunst in een doosje met Anneke (groep 4 t/m 8)
SKF Kunstatelier BSO Eigen Wijs 3
Startdatum:
11-01-2021
Te bestellen vanaf:
29-09-2020
Aangeboden op:
BSO IKC Talentencampus Eigen Wijs
Schilderen met Marien (groep 1 t/m 3)
Sportclub Menaldum 1
Startdatum:
14-01-2021
Te bestellen vanaf:
24-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Cingel
Freerunning door Beweegteam Waadhoeke (Groep 3 t/m 5)
SKF Sportclub MFA Franeker 1
Startdatum:
14-09-2020
Te bestellen vanaf:
25-08-2020
Aangeboden op:
BSO DE STEVEN
Leer Tang Soo Do (groep 3 t/m 5)
Circusschool De Toermalijn 3
Startdatum:
13-01-2021
Te bestellen vanaf:
20-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toermalijn
Circustechnieken met Circus Salto (Vanaf groep 3)
SKF Yogaclub Berltsum 1
Startdatum:
08-09-2020
Te bestellen vanaf:
17-08-2020
Aangeboden op:
BSO Berltsum
Ontdek yoga met Christa (groep 1 t/m 4)
SKF Dansclub BSO De Toekomst 1
Startdatum:
07-09-2020
Te bestellen vanaf:
10-08-2020
Aangeboden op:
BSO De Toekomst
Streetdance met Dance Company 058 (vanaf groep 3)
SKF Judoclub Dronrijp 2
Startdatum:
11-03-2021
Te bestellen vanaf:
21-10-2020
Aangeboden op:
BSO It Anker
Judo met John Poelstra (Groep 6 t/m 8)

Kies de school van uw kind:

Benieuwd naar de activiteiten op de school van uw kind en deze vervolgens voor uw zoon of dochter bestellen? Kies de school in de lijst hieronder:

Bestellen? Eerst registreren!

Om activiteiten te bestellen zult u zich eerst moeten registeren. Lees meer over de registratieprocedure en ons privacystatement

Over Stichting Kinderopvang Friesland

Stichting Kinderopvang Friesland is echt TOP! De Stichting Kinderopvang Friesland biedt diverse soorten kinderopvang in vele gemeenten in Friesland.

Als ouder/verzorger wil je voor je kind het allerbeste. Ben je op zoek naar goede en betaalbare kinderopvang? Dan kies je voor de Stichting Kinderopvang Friesland. De SKF bestaat al meer dan 25 jaar en is de grootste aanbieder op het gebied van kinderopvang in Friesland. Kwaliteit, veiligheid en aandacht voor het kind en plezier staan bij ons centraal! 

Bezoek website

Waarom deze webshop?

Op de webshop vindt u informatie over de buitenschoolse activiteiten van het TOP-Arrangement. U kunt via deze webshop bovendien inschrijven op de activiteiten.

 

Het Toparrangement beoogt kunst, cultuur en sport voor uw kind dichtbij te brengen: de activiteiten vinden op of rond school plaats. Plezier en ontwikkeling van uw kind staan centraal tijdens een variëteit aan activiteiten op het gebied van kunst, cultuur en sport. Onderzoek, ontdekking, creativiteit en eigenheid worden gestimuleerd. We zetten voor de begeleiding van de activiteiten een netwerk van professionele docenten in.

Hoe werkt het?

Veelgestelde vragen

Met enige regelmaat ontvangen wij vragen van ouders die van deze webshop gebruik maken.

Vragen als 'Kan ik ook activiteiten voor mijn kinderen bestellen via de school van mij kind(eren)?'. Om u het zo gemakkelijk te maken hebben wij de veelgestelde vragen gebundeld en kunt u ze hier nalezen.

Bekijk de FAQ